Norint atšokti geras vestuves, nepakanka vien tik kruopščiai jas suplanuoti ir sukviesti visus savo artimiausius žmones. Būtina, kad kas nors jas profesionaliai pravestų ir užimtų visų svečių dėmesį. Šioje vietoje jums į pagalbą atskuba renginių vedėjai, kurie užtikrins jog visas vakaras vyksta sklandžiai.
Renginių vedėjų tipai
Ne paslaptis, jog renginių vedėjai yra itin skirtingi. Nors vestuvių vedėjų rinka ir yra perpildyta bei susidaro įspūdis jog tarp jų tvyro itin arši konkurencija, tai yra netiesa. Taip yra todėl, jog kiekvienas vestuvių vedėjas turi savitą stilių ir patinka tam tikrai žmonių grupei. Tai reiškia, kad tas kas tinka vienai jaunavedžių porai, nebūtinai tiks ir kitai. Pabandykime apžvelgti dažniausiai pasitaikančius vestuvių vedėjų tipus ir galbūt tai jums padės lengviau apsispręsti renkantis ką norėtumėte matyti savo šventėje.
-
Žmogus orkestras. Iš tiesų gana dažnai sutinkamas vestuvių vedėjų tipas. Jie labai patinka taupantiems ir bandantiems iškelti gražias vestuves už itin mažą biudžetą jaunavedžiams, kadangi nereikia atskirai samdyti muzikantų – žmogus orkestras viską daro pats. Kaip bebūtų gaila, tokiais atvejais dažniausiai nukenčia kokybė. Patys pagalvokite, kiek energijos ir idėjų turi turėti žmogus, kuris visą vakarą be menkiausios pertraukėles dainuoja ir šneka į mikrofoną, bei neretu atveju groja klavišiniais instrumentais ar net gitara.
-
Vedėjas baliauninkas. Tokie renginių vedėjai pasižymi itin stipriu bruožu siūlyti visiems šventės dalyviams išgerti alkoholinių gėrimų. Jie žino tuziną žaidimų, kurie skiriasi nuo vienas kito, tačiau visų pabaiga yra vienoda – išgerti. Tokie renginių vedėjai dažniausiai patinka tik vyresnio amžiaus žmonėms, kurių gretose vis dar vyrauja senosios tradicijos ir užstalės dainos.
-
Vedėjas – dj’us. Šis vestuvių vedėjas tikriausiai yra optimaliausias variantas siekiantiems sutaupyti, tačiau tuo pačiu ir neprarasti kokybės. Tokie vedėjai patys nedainuoja, tačiau paleidžia pačias populiariausias ir naujausias dainas, kurių pageidauja publika. Visas grojaraštis dažniausiai būna sudarytas jau prieš vestuves, todėl vedėjas gali susikoncentruoti ties svečių užimtumu ir nesiblaškyti paleidinėjant muzikinius kūrinius.