Ką iš tiesų saugo mūsų telefonu deklai? Ar tik ryšio priemonę, skirtą mūsų susisiekimui, ar kažką daugiau? Panagrinėkime telefono sudėtį ir pasakykime, ką iš tiesų gelbėja nuo sudužimo telefonu deklai.
Kontaktai
Kiekvienas telefonas šiais laikais turi labai daug funkcijų. Telefonai turi vidinę atmintį, taip pat jie turi išorines ir vidines korteles, kuriose saugomi duomenys. Bet kai kurie jie būna išsaugomi būtent telefone. Todėl būnaneapsakomai skaudu ir liūdna, kai telefonu deklai neapsaugo mūsų sudužusio įrenginio ir pradingsta visa ten buvusi informacija. Vienas iš brangiausių dalykų, kurio netekę itin rauda visi telefonų naudotojai – tai kontaktai. Ypač, jeigu dirbti su komunikacija susijusį darbą ir prieš tai niekur neišsisaugojai visų turimų kontaktų. Tokiu atveju, jie po truputį kažkur pradingsta, tenka vėl juos per naują rinktis. Tačiau juk ne veltui. Pagalvokite, kaip baisu yra kokiems nors pramogų žurnalistams, kuriems per darbo laiką užgyventų žvaigždžių kontaktai yra vos ne svarbesnis turtas negu parašyti straipsniai. Pradingus mūsų telefonų knygai iš mobiliojo atminties, būna didelė netektis.
Svarbūs pokalbiai
Kas visada pradingsta sudaužius ar kitaip neišsaugojus telefono – tai mūsų svarbūs pokalbiai. Kartais mums nelieka tiesiog nieko kito daugiau, tik nusikeikti. Gal pradingo pirmosios jūsų susipažinimo su dabartine žmona žinutės, o gal pokalbiai, kuriuose kažkas jums buvo atsiuntęs svarbią į informaciją. Iš tiesų, saugoti telefono vidų reikia labiau nei išorę, bet vidus bus išsaugotas tik saugant išorę, pavyzdžiui, naudojant gerą telefono dėklą.
Portalas į internetą
Kitas dalykas – reikia prisijungti į internetą. Mes labai mėgstame būti „online“, ir tą darome visur. Važiuodami troleibusu, laukdami poliklinikoje eilės, klausydami neįdomaus pranešimo. Taigi, tas portalas į internetą eina per jūsų mobilųjį telefoną.
Prisiminimai – įrašai
Kai kurie prisiminimai telefone yra labai svarbūs. Visokios nuotraukos, garso įrašai, filmuota medžiaga. Tai geriausiai laikyti atminties kortelėse, bet kartais mes pamirštame nustatyti, į kurią atmintį turėtų būti saugoma informacija, ir viskas įsirašo į telefoną. Jam sugedus – visko netenkame…
Mūsų darbo tvarkaraštis
Be abejo, visi esame labai užsiėmę. Tam, kad nepamirštume, kada ir kur turime būti, stengiamės turėti patikimą darbo tvarkaraštį. Daug kas mėgsta telefone naudoti specialius virtualius kalendorius, kuriuose galima lengvaipasižymėti ir, ką ten veiksi. Taigi, jeigu tikrai nori prisiminti, ką kada turi daryti, saugok savo telefoną.